Lantaldea | Tabakalera - Donostia / San Sebastián

Lantaldea

Zuzendaritza

 

ZUZENDARI OROKORRA

Edurne Ormazabal Azpiroz
eormazabal@tabakalera.eus

 

 

KULTURA ZUZENDARIA

Clara Montero Tellechea 
cmontero@tabakalera.eus 

 

 

KOMUNIKAZIO ZUZENDARIA

Katerin Blasco Egia
kblasco@tabakalera.eus

 

 

 

Edukien lantaldea

 

Erakusketak, Sortzaileen Gunea eta Programa publikoak

Arlo burua

Oier Etxeberria Bereziartua
oetxeberria@tabakalera.eus

 

Erakusketen arduraduna

Ane Agirre Loinaz
aagirre@tabakalera.eus

 

Erakusketen koordinatzailea

Jone Alaitz Uriarte
juriarte@tabakalera.eus

 

Sortzailearen guneko proiektuen koordinatzailea

Iker Fidalgo Alday
ifidalgo@tabakalera.eus

 

Programa publikoen koordinatzailea

Ana Espinosa
aespinosa@tabakalera.eus

 

 

2deo

Laborategiaren arduraduna

Marina Aparicio
maparicio@tabakalera.eus

 

Laborategiko teknikaria

Itziar Orbegozo
iorbegozo@tabakalera.eus

 

Administrazioa

Mirari Marfagón
mmarfagon@tabakalera.eus

 

Hezkuntza

Arduraduna

Leire San Martín Goikoetxea
lsanmartin@tabakalera.eus

 

Koordinatzailea

Nerea Hernández Serna
nhernandez@tabakalera.eus

 

Hezkuntza-lantaldea

Artaziak

 

SISTEMA ETA AZPIEGITUREN DEPARTAMENTUA

 

Arlo burua

Anaitz Goia Imaz
agoia@tabakalera.eus

 

Ikus-entzunezko sistemen teknikariak

Iker Alzaga Becerro
ialzaga@tabakalera.eus

Peio Panadés Villar
ppanades@tabakalera.eus

 

Sistemen teknikaria

Xabier Amadoz
xamadoz@tabakalera.eus

 

Azpiegiturak eta Mantenimendua

Arduraduna

Jose Mari Albarran
jmalbarran@tabakalera.eus

 

Teknikariak

Garikoitz Zabaleta
gzabaleta@tabakalera.eus

 

Mantenimendua

Mantenimiento Tabakalera UTE
(Giroa Veolia, Ondoan Servicios)

 

GIZA BALIABIDEAK ETA ADMINISTRAZIOA

 

Arduraduna

Eva Cuenca Urdampilleta
ecuenca@tabakalera.eus

 

Administrazio orokorra

Eva Duarte Cristóbal
eduarte@tabakalera.eus

 

 

 

 

KOMUNIKAZIOA

 

Prentsa-arduraduna

Irene Larrañaga
ilarranaga@tabakalera.eus

 

Komunikazio lantaldea

Larraitz Mendizuri Arbelaitz
lmendizuri@tabakalera.eus

Maider Urteaga Belza
murteaga@tabakalera.eus

Maddi Castro
mcastro@tabakalera.eus

Begoña Muñoz
bmunoz@tabakalera.eus

 

 

GARAPENA

 

Garapen koordinatzailea

Amaia Loidi Iraola
alokairuak@tabakalera.eus

Garapen teknikaria

Joana Martinez
jmartinez@tabakalera.eus