Lantaldea | Tabakalera - Donostia / San Sebastián
icono-entradas.png  Sarrerak eta izen-emateak

Lantaldea

Zuzendaritza

 

ZUZENDARI OROKORRA

Edurne Ormazabal Azpiroz
eormazabal@tabakalera.eus

 

KULTURA ZUZENDARIA

Clara Montero Tellechea 
cmontero@tabakalera.eus 

 

 

KOMUNIKAZIO ZUZENDARIA

Katerin Blasco Egia
kblasco@tabakalera.eus

 

 

 

Edukien lantaldea

 

Arte garaikidea

Arlo burua

Oier Etxeberria Bereziartua
oetxeberria@tabakalera.eus

 

Arduraduna

Ane Agirre Loinaz
aagirre@tabakalera.eus

 

Koordinatzailea

Jone Alaitz Uriarte
juriarte@tabakalera.eus

 

Teknikariak

Ana Espinosa Moro
aespinosa@tabakalera.eus

 

 

2deo

 

Teknikaria

Itziar Orbegozo Zurutuza
iorbegozo@tabakalera.eus

 

Administraria

Mirari Marfagón Zubeldia
mmarfagon@tabakalera.eus

 

Hezkuntza

Arduraduna

Leire San Martín Goikoetxea
lsanmartin@tabakalera.eus

 

Teknikaria

Nerea Hernández Serna
nhernandez@tabakalera.eus

 

 

 

SISTEMA, AZPIEGITURAK ETA ERALDATZE DIGITALA 

 

Arlo burua

Anaitz Goia Imaz
agoia@tabakalera.eus

 

Sistemen teknikaria

Xabier Amadoz Uria
xamadoz@tabakalera.eus

 

 
Mantentze-lanak eta lan-arriskuen prebentzioa

Arduraduna

Jose Mari Albarran
jmalbarran@tabakalera.eus

 

Koordinatzailea

Maialen Arrizabalaga Muguruza

marrizabalaga@tabakalera.eus  

 

 

Teknikaria

Garikoitz Zabaleta Larrañaga
gzabaleta@tabakalera.eus

 

 

 

 

GIZA BALIABIDEAK ETA KONTRATAZIOA

 

Arduraduna

Eva Cuenca Urdampilleta
ecuenca@tabakalera.eus

 

Teknikaria

Eva Duarte Cristóbal
eduarte@tabakalera.eus

 

 

 

 

KOMUNIKAZIOA

 

Arduradunak

Irene Larrañaga Arruti
ilarranaga@tabakalera.eus

Nere Lujanbio Zugasti
nlujanbio@tabakalera.eus

 

Koordinatzaileak

Larraitz Mendizuri Arbelaitz
lmendizuri@tabakalera.eus

Begoña Muñoz Garcia
bmunoz@tabakalera.eus

 

Teknikariak

Maider Urteaga Belza

murteaga@tabakalera.eus

Maddi Castro Elosegui

mcastro@tabakalera.eus

 

 

GARAPENA

 

Koordinatzailea

Amaia Loidi Iraola
alokairuak@tabakalera.eus

 

Teknikaria

Joana Martinez Insausti
jmartinez@tabakalera.eus